חתן כלה >>> אולמות אירועים >>> טרויה | TROYA >>> אודות

תפריט

אודות - טרויה אולם אירועים | טרויה גן אירועים

במתחם האירועים טרויה ניתן להכיל מ 300 עד 1500 איש. אולם וגן אירועים ערוך לכל מספר של אנשים לפגישות ולכנסים, לאירועים חגיגיים במיוחד, קל וחומר לחתונות.

לא בכדי בוחרים בו רבים להתחתן. לפני האירוע, בעודכם נרגשים, או בסיומו, כשאתם סחוטים ועייפים, מוצע לכם מתחם סוויטות מפנק  שבו תוכלו להירגע באירוח כיד המלך בתוך חדרי בוטיק ייחודיים. שם, תתפלאו, חשבנו על הקלה בבעיה טכנית ולכן הצבנו שם מכונה לספירת כסף (כן יירבה!) במקום גם כספת לשמירה, פרחים, טלוויזיה, אלכוהול ופינוקים שונים.  לאחר ליל תענוגות קסום, לילה הראשון כזוג, אתם מוזמנים לארוחת בוקר דשנה ועשירה עתירת קלוריות ופינוקים.

 

בוודאי שמתם לב כי הכול מותאם להפיכת האירוע לבלתי נשכח, לכן השקענו בתשתיות, בלוגיסטיקה, במולטימדיה ביצירה ובטיפוח של צוות מקצועי ואנושי שמלווה אתכם בכל משך האירוע. כמי שמחויבים ללא פשרות ללקוחות - אנחנו משקיעים כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לעצב את החללים בקפידה וכדי לתת לכם, המשתתפים באירוע (חתונה, בר/בת מצווה, מסיבת רווקים/רווקות עוד ועוד סיבות למסיבות ולמסובים בהן) תחושה כי זה הכול בשבילכם. סיור וירטואלי במתחם טרויה יחשוף בפניכם את המערכות החדישות והמשוכללות של הסאונד והתאורה, המעניקות חוויה אור קולית מרהיבה ומלהיבה, עם פעלולי פירוטכניקה עשירים. במתחם יש נישות שמאפשרות יצירת פינה שקטה לשיחה.

 

מהמועדונים המובילים באירופה אימצנו את תאורת ה"וואקום פורמינג" עם מאות מטרים של קירות לדים מה שמשמש רקע מרהיב ליצירת קליפים נפלאים בטרויה.

 

אם אתם מחפשים מיקום לאירוע חברתי או עסקי ( אפשר להציג מצגות בתנאים מצוינים) ולקיים פעילות הדורשת מרחב. טרויה מציע את כל  מה שנדרש לאירוע אבל הרבה מעל ומעבר. אם יש לכם רצון להפוך את האירוע שלכם לחוויה בלתי נשכחת אנחנו מזמינים אתכם אלינו, אל מתחם טרויה שהקימו אתו יזמים מנוסים בתחום האירועים החדורים תחושת שליחות ואהבה כלפי אנשים ומשקיעים את כל משאביהם על מנת לספק להם חוויה.

 

השם של טרויה הולך ולמעשה רץ לפניו אבל כל האנשים המצוינים שבו, החל מהמנהל וכלה באחרון העובדים, שמבססים את דימוי כמתחם אירועים אולטימטיבי, רצים בעקבותיו ובכל פעם מציבים רף דרישות וציפיות גבוה יותר ויותר. האתגר לעמוד בו הוא המאפשר לנו להיות ראויים לאמונם ולבחירתם של רבים בנו.


תמונה: אודות - טרויה | TROYA - אולמות אירועים
צור קשר